Tablice mobilne na kółkach i ich zastosowanie w szkoleniach

Wykorzystanie magnetycznych tablic mobilnych staje się coraz bardziej powszechne. Dzięki swej funkcjonalności nowoczesne akcesoria na kółkach znajdują szerokie zastosowanie w szkołach, biurach i firmach z różnych branż. Stają się też nieodłącznym wyposażeniem szkoleń. Sprawdź, jak można je wykorzystać na szkoleniach.

Tablice na kółkach o wszechstronnym zastosowaniu

Nowoczesna tablica magnetyczna na kółkach to znakomita propozycja zarówno do biura, jak i wszelkich ośrodków edukacyjnych i szkoleniowych. Jest niezastąpiona w salach konferencyjnych, szkołach i na uczelniach. Dzięki swej funkcjonalności oraz możliwości łatwego transportowania sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zajdzie potrzeba udostępnienia zapisanych na niej informacji większemu gronu osób.

Wysoka jakość lakieru i trwałość mobilnych plansz szkoleniowych gwarantuje ich wytrzymałość i użyteczność przez wiele lat. Nawet systematyczna eksploatacja nie pozostawia na nich przebarwień i śladów.

Tablica mobilna – niezastąpiona na szkoleniu

Praktyczne tablice na kółkach są obowiązkowym wyposażeniem podczas każdego szkolenia. Umożliwiają wygodne zapisywanie i przekazywanie dowolnych informacji. Komunikaty można zapisywać na planszy ścieralnymi markerami w różnych kolorach i grubościach. Plansze są magnetyczne i umożliwiają przypinanie do ich podłoża specjalnych namagnesowanych przywieszek. To pozwala na czasowe przytwierdzanie do nich plakatów, wybranych dokumentów czy papierowych arkuszy za pomocą magnesów.

Odpowiednio duże rozmiary sprawiają, że plansze szkoleniowe i zapisane na nich komunikaty są dobrze widoczne nawet z dużej odległości. Dzięki wyposażeniu w solidne kółka można je z łatwością przesuwać w dowolne miejsce i tym samym ułatwić odczyt np. osobom siedzącym w tylnych rzędach. Mobilne magnetyczne tablice szkoleniowe umożliwiają również przeprowadzanie prezentacji multimedialnych z wykorzystaniem rzutnika. Ich idealnie gładka, duża powierzchnia gwarantuje perfekcyjne wyświetlanie obrazu.

Plansza na kółkach może też posłużyć jako mobilna ścianka wydzielająca przestrzeń. Za jej pomocą można np. odgrodzić od siebie zespoły pracowników realizujących konkretne projekty albo zadania na szkoleniu. Jej funkcjonalność przydaje się również do przedstawiania najważniejszych punktów instruktażu bądź rozwijania ich, a także prezentacji celów i założeń biznesowych.

Liczne zalety sprawiają, że każda szkoleniowa tablica mobilna magnetyczna może być eksploatowana na wiele sposobów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
ustawienia ciasteczek
Sklep internetowy Shoper.pl