Tablica magnetyczna nie tylko do kuchni – gdzie się sprawdzi?

Tablice magnetyczne to specjalne produkty, których zadaniem jest dawać możliwość szerokiego wykorzystania w różnych sytuacjach jako „przypominacz”, niezbędnik edukacyjny, czy nawet narzędzie do rozrywki. Wyróżnia się gładką, białą powierzchnią wykonaną z materiałów zapewniających możliwość łatwego ścierania na sucho, a także przytwierdzania magnesów. Do czego się przyda taki gadżet? Czy można go używać tylko w szkole?

Gdzie można używać tablicy magnetycznej?

Z uwagi na to, że jest to wyrób niezwykle praktyczny, znajduje bardzo szerokie zastosowanie w wielu miejscach. Najczęściej wiesza się tablice tego rodzaju w szkołach, na uczelniach, w ośrodkach szkolenia kierowców, ale też w biurach, w salach konferencyjnych, gabinetach i domach prywatnych. Jeśli zaś chodzi o wykorzystanie takiej tablicy we własnym mieszkaniu – czy nadaje się ona tylko do kuchni?

Tablica magnetyczna do kuchni – dlaczego warto?

Jest tak wiele rzeczy, o których trzeba pamiętać, aby sprawnie i bezproblemowo prowadzić dom! Daty wywozu odpadów, terminy szczepień zwierząt, przeglądu samochodów – z pewnością do tej listy każdy mógłby dopisać jeszcze wiele podpunktów, zupełnie innych dla każdego gospodarstwa domowego. Tablica magnetyczna do kuchni to idealne rozwiązanie, które może pomóc uporządkować wiele bieżących spraw dotyczących życia domowego i ułatwić życie całej rodzinie. Dzięki możliwości przyczepiania do niej magnesów, taka tablica może stać się miejscem, do którego będziecie przyczepiać rachunki za media, karteczki z datami wizyty u lekarzy, najnowsze rysunki dzieci, pocztówki od przyjaciół, czy po prostu – same magnesy, które wielu z nas uwielbia przywozić z każdego odwiedzonego zakątka świata! Tablica magnetyczna do rysowania to także idealny sposób na „cichą komunikację” z domownikami. Ważne przypomnienia, czy choćby proste wyznania miłości pisane przed wyjściem do pracy z pewnością sprawią, że na tablicy nigdy nie będzie nudno.

Gdzie jeszcze przyda się tablica na magnesy na ścianę?

Nie da się ukryć, że w niektórych domach przydałoby się więcej takich wielofunkcyjnych tablic. Jedną z nich z pewnością warto umieścić w pokoju nastolatka. Będzie on mógł umieszczać na niej na przykład ważne notatki, informacje o sprawdzianach, motywacyjne cytaty i wiele innych informacji, które będą mu przydatne podczas codziennej nauki, ale i funkcjonowania w świecie pozaszkolnym. Tablica magnetyczna do rysowania to również dobry wybór w pokoju dziecka – maluchy uwielbiają takie nowatorskie podejście do rysowania, a szczególną frajdę sprawia im możliwość pisania po ścianach. Ustalając, że na tablicy magnetycznej dziecko może pisać i zmazywać do woli, gwarantujemy sobie czyste ściany w pokoju!

Tablica magnetyczna do gabinetu lub kącika pracy

Tablice magnetyczne są o tyle wygodne, że umożliwiają przytwierdzanie do ich powierzchni zapisanych karteczek lub dokumentów – przez co łatwiej jest je odnaleźć, jeśli wyrobi się w sobie nawyk każdorazowego umieszczania tam bieżących informacji na kartkach. Można też wygodnie po nich pisać specjalnymi markerami i ścierać odpowiednimi gąbkami. To zdecydowanie ułatwia tworzenie tak zwanych map myśli, list, wypunktowań i przypominajek, które są nieocenione w codziennej pracy zawodowej. W czasach, gdy coraz więcej osób przechodzi na pracę zdalną lub wykonuje wiele zadań związanych z zawodem albo pasją w domu, tablice magnetyczne cieszą się coraz większą popularnością. Chętnie umieszczamy je w gabinetach lub kącikach pracy umysłowej.

Suchościeralne tablice do nietypowych pomieszczeń

Macie w zwyczaju zostawiać sobie z rodziną karteczki na lodówce z przypomnieniem o odgrzaniu obiadu, wizycie u dentysty czy informacją, o której wrócimy z pracy? W takim razie sprawdzi się u was niewielka tablica magnetyczna umieszczona w przedpokoju – tam każdy z domowników będzie mógł zostawić swoją informację w miejscu, w którym z pewnością zostanie dostrzeżona przez adresatów. Czasem takie tablice sprawdzają się na przykład w garażu, gdzie panowie lubią majsterkować i czasem zachodzi konieczność zanotowania jakiejś ważnej myśli lub listy zakupów. Tak naprawdę nie ma ograniczeń w miejscu stosowania tablic magnetycznych – mogą zawisnąć wszędzie tam, gdzie potrzebujesz naprawdę praktycznego narzędzia, które pozwoli Ci na szybko zanotować ważne rzeczy lub nie zawieruszyć gdzieś istotnego dokumentu. Osoby, które kupiły pierwszą tablicę magnetyczną do gabinetu, często nie mogą się oprzeć potrzebie dokupienia kolejnych, choćby niewielkich, do innych pomieszczeń w domu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
ustawienia ciasteczek
Sklep internetowy Shoper.pl