Tablica korkowo-magnetyczna jako praktyczny element każdego domu

Kiedy planujemy urządzanie mieszkania, zwykle na dodatki czas przychodzi na końcu. Możemy je zmieniać w zależności od pory roku, remontu etc. Istnieje jednak duża grupa akcesoriów, których nie imają się kolejne odświeżenia wystroju. To dekoracje praktyczne takie jak tablica magnetyczno korkowa. Sprawdza się zawsze, w dowolnym wnętrzu, od kuchni po domowy gabinet. Do czego można ją wykorzystać?

Do czego może się przydać tablica magnetyczno korkowa?

Zapisywać potrzebne informacje można na przeróżne sposoby. Niektórzy wykorzystują w tym celu elektroniczne gadżety, inni preferują papierowe notesiki czy terminarze. Każda z tych opcji zdaje egzamin, niemniej nadaje się do użytku dla jednej osoby. Inne rozwiązanie, które jednocześnie służy całej rodzinie, to tablica magnetyczno korkowa. Trudno o lepszą metodę przekazywania komunikatów w domu. Oczywiście, można wysyłać wszystkim SMS-y albo utworzyć specjalną grupę w medium społecznościowym. Nie każdy jednak sprawdza je równie szybko, ponadto posługiwanie się takimi aplikacjami może niekiedy sprawiać problemy (np. seniorom).

Dodatek tego gadżet typu jest banalnie prosty w codziennym użytkowaniu. Wszyscy mogą zamieszczać karteczki na części z korka albo zapisywać informacje na drugiej połowie. Poza środkiem do porozumiewania się między członkami rodziny tablica korkowa magnetyczna może sprawdzać się jako miejsce eksponowania m.in. kolekcji magnesików z podróży, rysunków najmłodszych czy biżuterii.

Gdzie zawiesić tablicę korkowo magnetyczną?

Produkt z tej kategorii powinien zawisnąć w punkcie dobrze widocznym dla każdego mieszkańca. Do najpopularniejszych obszarów, w których pojawia się tablica korkowo magnetyczna, należy kuchenna ściana. Kolejna propozycja to przedpokój, byle był dobrze oświetlony. Następna opcja to pokój dziecięcy, gabinet oraz salon. Właściwie taki dodatek można umieścić wszędzie – poza łazienką. Tam część wykonana z korka byłaby narażona na wilgoć.

Tablica korkowa i magnetyczna jako przydatny dodatek

Nawet w mieszkaniach urządzonych nowocześnie, w tym industrialnie, znajdzie się miejsce na tego typu dekorację. Wystarczy umiejętnie wkomponować ją w aranżację i będzie pasować do reszty pomieszczenia. Tablica korkowa i magnetyczna to rewelacyjne rozwiązanie nie tylko w rodzinach, w których są małe dzieci lub nastolatki.

Gorąco zachęcamy do śledzenia kolejnych wpisów. W razie zainteresowania tego typu produktami namawiamy też do przejrzenia asortymentu naszego sklepu. Z pewnością znajdzie się w nim odpowiedni model.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
ustawienia ciasteczek
Sklep internetowy Shoper.pl