Potykacze reklamowe – dlaczego warto w nie zainwestować?

Wybór właściwej formy reklamy stanowi ważną decyzję biznesową, która warunkuje dalszy rozwój i pozwala pozyskiwać nowych klientów. Strategia marketingowa jest kombinacją wielu mechanizmów, gdzie każdy element spełnia swoją konkretną funkcję. Dziś opowiemy o zasadności inwestowania w fizyczne nośniki reklamowe. Ich wykorzystanie w świecie handlu i usług ma głębokie uzasadnienie praktyczne i wynika z dorobku psychologii zachowań konsumenckich. Zapoznaj się z zaletami stosowania nowoczesnych potykaczy, a przekonasz się o ich ogromnym potencjale reklamowym.

Jaką rolę odgrywa potykacz reklamowy dwustronny?

Jako przechodnie i potencjalni klienci, dość często spotykamy potykacze ulokowane w pobliżu traktu komunikacyjnego dla pieszych. Nic dziwnego – takie umiejscowienie gwarantuje największą skuteczność i dotarcie z przekazem do szerokiego grona odbiorców. Potykacz reklamowy dwustronny informuje o ofercie sklepu lub punktu usługowego. Zachęca do odwiedzenia placówki znajdującej się w pobliżu danego miejsca.

Potykacz jest stabilną konstrukcją z dużą tablicą informacyjną. Zachowuje przy tym swój mobilny charakter. Niewielka waga ułatwia przenoszenie w dowolne miejsce. W potykaczach reklamowych dwustronnych producenci stosują rozmaite rozwiązania technologiczne. Wybór właściwego produktu należy opierać o własne potrzeby i oczekiwania w zakresie sposobu aktualizacji treści (np. potykacze kredowe) czy rozmiarów nośnika.

Uniwersalność potykaczy dostrzegają firmy z wielu branż. Inwestycję w potykacz zalecamy wszelkiego rodzaju restauracjom, gabinetom kosmetycznym, organizatorom targów branżowych (i ich uczestnikom), a także innym ulicznym punktom usługowym. Potykacz reklamowy dwustronny wpisuje się w naturalną tendencję przechodniów do spoglądania w dół podczas marszu. Wypełnia pustą przestrzeń chodnikową komunikatem o ofercie lub okresowej promocji. Buduje rozpoznawalność marki w długim terminie i zachęca do odwiedzenia placówki.

Warto pamiętać, że potykacze reklamowe docierają z przekazem nawet do tysięcy osób każdego dnia. Ich ustawienie pozostaje przeważnie bezkosztowe. Zakup wysokiej jakości potykaczy owocuje możliwością ciągłego reklamowania swoich usług, niezależnie od lokalizacji i warunków atmosferycznych.

Potencjał potykaczy we współczesnym biznesie

Potykacze reklamowe dwustronne świetnie sprawdzają się zarówno jako reklama wewnętrzna (galerie handlowe, targi, konferencje), jak i nośnik reklamy zewnętrznej (informowanie o ofercie sklepu w pobliżu ulicy lub parku miejskiego). Potykacz jest idealnym uzupełnieniem całościowej strategii marketingu. Pomaga w automatycznej i bezobsługowej filtracji potencjalnych klientów – osoby potrzebujące danej usługi same zainteresują się komunikatem i spojrzą na pobliską witrynę sklepową.

Potykacz jest często narzędziem pierwszego kontaktu klienta z ofertą. Warto zatem zadbać o jego profesjonalny wygląd i aktualne dane. Potykacz reklamowy dwustronny w wersji kredowej lub magnetycznej służy wielu restauracjom, które w ten sposób zachęcają do skosztowania potraw i przekazują informacje o promocjach w menu.

Atrakcyjna cena potykaczy stanowi kolejny czynnik motywujący do zakupu. Bez względu na to, jaki wybierzesz potykacz, cena okazuje się przystępna i przyjazna dla firmowego budżetu. Ta budżetowa forma reklamy gwarantuje spektakularne zasięgi i otwiera firmę na tych klientów, którzy być może nigdy nie dowiedzieliby się o ofercie.

Estetyczny i wytrzymały potykacz – dlaczego to doskonały wybór?

Stojaki reklamowe są uznaną formą reklamy outdoorowej. Spełniają wiele kryteriów skutecznego marketingu i zdobywają szacunek przedsiębiorców z różnych branż. Potykacz dostarcza pożądanej mobilności i odporności w obliczu zmiennych warunków atmosferycznych. Cena potykacza idzie w parze z jego długowiecznością – jednorazowa inwestycja przekłada się na wieloletnie użytkowanie.

Odwiedź stronę tablicowo24.pl i dokonaj zakupu potykaczy, które będą konsolidować Twoją markę i zwiększać lokalne zasięgi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
ustawienia ciasteczek
Sklep internetowy Shoper.pl