Potykacz kredowy, czyli idealny pomysł na prezent dla dziecka

Najmłodsi uwielbiają prace plastyczne. Ku utrapieniu rodziców, najbardziej utalentowane dzieci chętnie zajmują się malowaniem lub pisaniem po ścianach i w innych niedozwolonych miejscach. Rozwiązaniem problemu niechcianych rysunków będzie kredowa tablica do rysowania i nauki pisania dla dziecka. Dlatego polecamy potykacz drewniany jako prezent dla twórczego malucha.

Potykacz kredowy – co to jest?

Zastanawiasz się nad prezentem dla swojej pociechy? Potykacz kredowy to produkt chętnie wykorzystywany przez restauratorów. Na jego czarnej powierzchni umieszczają promocyjne oferty i informacje o serwowanych danego dnia specjałach. Tablica ma powierzchnię, po której można pisać zwykłą kredą lub ścieralnym markerem tego typu. Z łatwością można zetrzeć naniesioną treść i wpisać nową. Ze względu na uniwersalność tego produktu potykacz drewniany możne być też używany do dziecięcych zabaw plastycznych i nauki pisania.

Tablica dla dziecka do rysowania

Maluchy uwielbiają zabawę kredą. Dużą frajdę sprawisz małemu artyście, gdy prezentem dla niego będzie właśnie tablica do rysowania dla dziecka. W tym celu nie musisz kupować drogich markowych produktów. Dostępny w naszym sklepie potykacz wykonany z wysokiej jakości materiałów doskonale sprawdzi się w tej roli. Zadbaliśmy o jego staranne wykonanie oraz wysokiej jakości powierzchnię idealną na kolorowe rysunki i pierwsze litery Twojej pociechy.

Tablica do nauki pisania – moc kreatywnej zabawy

Zabawa w szkołę to jedno z ulubionych zajęć najmłodszych. Scenariusze dziecięcych lekcji mogą być zupełnie nieprzewidywalne. Grono uczniów w postaci lalek i pluszaków stworzy klasę, a tymczasem Twoja pociecha wcieli się w rolę surowego nauczyciela.

Tablica do nauki pisania składa się z dwóch drewnianych powierzchni. Dlatego jest wręcz stworzona do wspólnych zabaw z rodzeństwem lub przyjaciółmi. Potykacz kredowy, zachęci dziecko do ćwiczenia nowo poznanych literek lub do rysowania kolorowych obrazków. Jest to świetny sposób na spędzanie czasu z dala od telewizora czy innych elektronicznych gadżetów.

Prezent dla przedszkolaka i dla ucznia

Pełen energii przedszkolak oraz zafascynowany szkołą pierwszaczek z pewnością ucieszy się z tego rodzaju prezentu. Potykacz drewniany może stać w dziecięcym pokoju, a nawet w ogrodzie. Rysowanie i nauka pisania stanie się jeszcze przyjemniejsze, gdy do dziecka dołączą koledzy i koleżanki z sąsiedztwa. Wspólnie można zagrać w kalambury lub w kółko i krzyżyk.

Możliwości zabawy tablicą kredową są nieograniczone. Zamów ją z naszym sklepie i pozwól dziecku uruchomić wyobraźnię.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
ustawienia ciasteczek
Sklep internetowy Shoper.pl