Jakie tablice do biura wybrać? Pomysły

Tablica informacyjna do biura pomaga w organizacji czasu pracy. Takie proste narzędzie potrafi spełniać szereg ważnych funkcji, stając się wizualną platformą komunikacji między pracownikami, a także środkiem do efektywnego podziału zadań. Chociaż złożone informacje przekazywane są obecnie w większości przypadków za pomocą narzędzi elektronicznych, tablice informacyjne wciąż stanowią doskonały sposób na zapisywanie prostych faktów, wskazówek czy listy zadań. Pozwalają z łatwością wymazywać stare zapiski i zastępować je nowymi. Na rynku występuje wiele rozwiązań, różniących się pod względem wytrzymałości, przeznaczenia i sposobu użytkowania. Nie każda tablica informacyjna do biura spełni wszystkie przesłanki dla danego pomieszczenia. Jednak znajomość funkcjonalności podstawowych rodzajów tablic pozwoli na właściwą ocenę parametrów użytkowych pod kątem dopasowania do wymogów przestrzennych. Przedstawiamy 3 najlepsze typy tablic, które z powodzeniem przyjmą na siebie wiele zadań. Poniższe pomysły na wybór właściwego produktu należy skonfrontować z indywidualnymi oczekiwaniami, które często dyktują możliwe rozwiązania.

Tablica magnetyczna do biura

Suchościeralna tablica magnetyczna do biura łączy w sobie wiele funkcji, dlatego jest tak chętnie wykorzystywana w wielu przestrzeniach. Lekka waga połączona z dużą wytrzymałością na ścieranie idealnie wpasowuje się w rozmaite potrzeby użytkowników. Na tablicy magnetycznej w kolorze białym można pisać specjalnymi markerami, a następnie efektywnie ścierać tekst za pomocą suchej ścierki. Jednak możliwe jest tu również przyczepianie do tablicy rozmaitych materiałów. Klipsy magnetyczne nadają się do tego idealnie, zapewniając nieskończone możliwości konfiguracji. Dlatego właśnie biała tablica magnetyczna do biura góruje pod względem uniwersalności nad innymi wyrobami. Polecana jest wszędzie tam, gdzie tekst pisany łączy się z drukowanymi grafikami czy materiałami informacyjnymi, które trzeba szybko podać do widoku dla innych osób. Tablica magnetyczna biała, dzięki swojej niewielkiej wadze, daje się w łatwy sposób dopasować do przestrzeni. Z tego rozwiązania korzystają najchętniej przestrzenie biurowe dużych korporacji, sale konferencyjne, a także szkoły.

Tablica korkowa do biura

Wybierając tablicę biurową, warto również spojrzeć na produkt, jakim jest tablica korkowa. Tablica ta przeznaczona została do zawieszania kartek lub innych materiałów papierowych za pomocą pinezek. Wolne pinezki mogą być przechowywane bezpośrednio na tablicy, dzięki czemu nigdy nie ulegają zagubieniu. Tablica korkowa do biura nie musi zastępować tablicy magnetycznej, ale ją uzupełniać. Dobrym miejscem zastosowania tablicy korkowej stają się indywidualne stanowiska pracy lub przestrzeń ogólna. Tablica korkowa do biura jest doskonałym rozwiązaniem podczas różnego rodzaju szkoleń i konferencji, gdzie uczestnicy zapisują informacje na pojedynczych kartkach, a następnie przyczepiają je do tablicy. Dzięki temu wymiana informacji odbywa się w trybie jednorazowym, co byłoby niemożliwe do osiągnięcia w przypadku tablic do pisania. Wybór tablicy informacyjnej do biura sprowadza się zatem do indywidualnych preferencji. Wszystkie z wymienionych pomysłów zapewnią efektywne i długotrwale użytkowanie, a niektóre biura z powodzeniem mogą integrować kilka rozwiązań jednocześnie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
ustawienia ciasteczek
Sklep internetowy Shoper.pl