Jaką tablicę duo wybrać?

Praktyczne połączenia usprawniają każdą pracę. Wykorzystanie tablicy DUO może być takim ulepszeniem do Twojego domu czy pracy. Jaki model wybrać, by sprawdził się u nas, był wygodny i funkcjonalny do różnych zadań oraz sposobów tworzenia notatek i planów? Przyjrzyjmy się dostępnym opcjom.

Tablica DUO – dwa elementy w jednym

Czasem potrzebujemy bardziej złożonych rozwiązań. Tablica DUO łączy w sobie dwa rodzaje powierzchni, które działają trochę na innych zasadach, ale służą do podobnych celów. Wykorzystanie takiego wyposażenia jest niezwykle wygodne w wielu miejsca i pozwala zaoszczędzić pieniądze, gdyż nie potrzebujemy kupować dwóch różnych elementów, ale jeden. Ułatwia to również umieszczenie go w istotnym dla nas miejscu: nad biurkiem lub w innej wolnej przestrzeni.

Co znaczy "DUO"?

Szukając odpowiedniego narzędzia, należy mieć na uwadze, do czego będzie nam ono potrzebne. Wykorzystanie tablicy DUO jest bardzo szerokie i sprawdza się w wielu instytucjach, placówkach edukacyjnych, czy w domu. Łączy ona w sobie dwie powierzchnie, jedną korkową, drugą magnetyczną. Dzięki temu można na niej zawieszać elementy przy użyciu szpilek i pinesek, a jednocześnie swoje zastosowanie znajdą magnesy i pisaki lub kreda, zależnie od wybranej opcji.

Jaką tablicę DUO wybrać?

Najczęstszym połączeniem jest korek z powierzchnią suchościeralną, do której stosuje się specjalne markery zmywalne. Zapewnia to możliwość tworzenia rysunków i napisów w sposób zbliżony jak na kartce papieru. Decydując jaką tablicę DUO wybrać można kierować się też kolorami, czasem część magnetyczna może występować w kolorze czarnym. Jednak trzeba pamiętać, że biała będzie bardziej praktyczna i znajdzie więcej zastosować. Na jasnym tle lepiej będą widoczne wszelkie rysunki i napisy, a barwne pisaki będą się lepiej odznaczały.

Istotny jest też rozmiar. Żeby tablica DUO mogła być wykorzystana do wielu celów, powinna być nieco większa, co zapewni obszerną przestrzeń użytkową. Jednak trzeba pamiętać o wielkości miejsca, którym dysponujemy, by można było ją swobodnie zawiesić nad biurkiem lub w innej części pomieszczenia, gdzie będzie do niej wygodny dostęp.

Tablica DUO – funkcjonalne wyposażenie do domu i biura

Jest to narzędzie do pracy, ale może posłużyć również jako element ozdobny, przystrojony zdjęciami, obrazkami, naklejkami czy pocztówkami. Dlatego myśląc o tym, jaką wybrać tablicę DUO, warto kierować się również estetyką i jakością wykonania. Dobrym pomysłem będzie sprawdzenie oferty sklepu Tablicowo24, gdzie znajdziemy eleganckie i funkcjonalne wyposażenie do wykorzystania w domu, biurze i szkole.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
ustawienia ciasteczek
Sklep internetowy Shoper.pl