Jaka tablica nad biurko?

Wygodna praca przy biurku to dobrze zorganizowana przestrzeń. Zdecydowanie przyda się tutaj tablica korkowa lub magnetyczna, które pozwolą na efektywną pracę, tworzenie map myśli i szybkich notatek. Którą z nich wybrać, by spełniała nasze wymagania i potrzeby?

Tablica korkowa lub magnetyczna – którą wybrać?

Odpowiedź na to pytanie brzmi: to zależy. Tablica nad biurko powinna być przede wszystkim praktyczna, więc jej rodzaj będzie uzależniony od tego, co chcemy zamieszczać w tej przestrzeni. Wiele osób preferuje robienie notatek i zapisków w formie małych, kolorowych karteczek, które potem może przyczepić za pomocą szpilki do płaszczyzny korkowej. Jest to bardzo wygodne, z tego względu, że można je przewieszać dowolnie, zmieniać kolejność, doczepiać nowe i wymieniać. Tworzy się w ten sposób mapy myśli, planery na kolejne dni oraz zawsze można któryś fragment zdjąć i schować do szuflady.

Zalety tablicy magnetycznej

Jeśli ktoś woli magnesy od szpilek, powinien pomyśleć o drugiej opcji. Tablica magnetyczna nad biurko to właściwy wybór dla tych, którzy wolą pisać bezpośrednio na nawierzchni pisakami, rysować diagramy, tabele, strzałki, zmazywać i nanosić poprawki bez korzystania z dodatkowych karteczek. Te również można stosować, ale do ich zaczepienia będziemy potrzebowali zestawu magnesów. Będzie to o tyle lepsze, że tego, co zawiesimy, nie będziemy musieli przekuwać szpilką.

Tablica nad biurkiem jako funkcjonalne wyposażenie biura i nie tylko

Każda opcja ma swoje plusy i w pewien sposób może zastąpić tę drugą. Na obu tablicach – magnetycznej i korkowej możemy przyczepić karteczki z notatkami, ale również różnego rodzaju ozdoby, pocztówki, zdjęcia, napisy itp. Będzie się to różniło jedynie tym, w jaki sposób to zrobimy. Nad biurkiem przyda nam się przede wszystkim taki element, który będzie odpowiadał naszemu systemowi pracy.

Korkowa lub magnetyczna – nie musisz wybierać!

Należy pamiętać, że duża wygoda jest przy użytkowaniu każdej z nich. Ważne jest, by tablica korkowa nad biurko lub jej magnetyczna odpowiedniczka były dobrane wielkością do miejsca, w którym miałyby być zawieszone. Także umiejscowienie ich na właściwie wysokości będzie miało znaczenie dla naszego komfortu. Dla osób, które uznają, że potrzebują ich obu, również znajdzie się rozwiązanie – magnetyczna i korkowa mogą wisieć w pionie obok siebie lub można też wybrać wersję DUO.

Tablica o wielu zastosowaniach

Niezależnie od tego, które narzędzie wolimy, warto postawić na wysoką jakość produktu. Tablicowo24 oferuje duży wybór tablic w wielu wymiarach. Znajdują się tutaj te korkowe, jak i magnetyczne o estetycznym wykończeniu. Każda posiada zestaw montażowy, co ułatwi zawieszenie ich nad biurkiem lub w innej dogodnej lokalizacji. Poza biurem czy pokojem dziecka sprawdzą się też w kuchni, sypialni, pracowni artystycznej i w każdym innym pomieszczeniu, gdzie istnieje potrzeba przyczepienia czegoś lub zapisania w widocznym miejscu.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertami tablic w naszym sklepie. Sprawdź, która z nich spełni Twoje potrzeby.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
ustawienia ciasteczek
Sklep internetowy Shoper.pl