Jak wybrać dobry planer rodzinny? Podpowiadamy

Lubisz mieć wszystko zaplanowane i dopięte na ostatni guzik? W natłoku codziennych spraw nie chcesz przegapić żadnej ważnej daty? Przydatny dla Ciebie będzie planer rodzinny na ścianę. Przekonasz się, że jest on niezastąpiony. Z naszego artykułu dowiesz się więcej o praktycznych planerach magnetycznych dla całej rodziny. Podpowiemy, na co zwrócić uwagę i gdzie je kupić.

Planer rodzinny magnetyczny – zalety

Dobra organizacja czasu to podstawa. Aby zapisać ważne informacje, często korzystamy z gadżetów elektronicznych lub planerów papierowych. Rozwiązania te mają jednak sporą wadę. Takie zapiski można łatwo przeoczyć. Łatwiej i szybciej skorzystasz z planerów rodzinnych wieszanych na ścianie. Mają one szereg zalet:

są trwałe – wykonane z wysokiej jakości materiałów planery pokrywa foliowa powierzchnia, po której można pisać wiele razy;

dzięki nadrukom i podziałowi na dni, miesiące lub tygodnie są bardzo czytelne oraz estetyczne;

suchościeralna powłoka umożliwia usuwanie treści i nanoszenie poprawek bez skreśleń;

planery rodzinne występują w różnych wariantach, dostępne są organizery ścienne roczne, miesięczne oraz tygodniowe;

magnetyczna powłoka pozwala na umieszczenie na planerach magnesów.

Roczny planer rodzinny 2023

Spisanie w jednym miejscu wszystkich ważnych dat i obowiązków poszczególnych członków rodziny pomoże Wam lepiej się zorganizować. Wywiadówki szkolne, przerwy świąteczne oraz inne pilne terminy widoczne w planerze rodzinnym ułatwią zarządzanie czasem.

Jednym z chętniej wybieranych wariantów są planery magnetyczne roczne. Z pewnością taki produkt sprawdzi się w Twoim domu. W skali całego roku macie wiele okazji do świętowania? Z pomocą suchościeralnej tablicy nie przegapicie już ważnych imienin, urodzin czy innych jubileuszy. Dzięki temu w 2023 roku uda Wam się uniknąć niezamierzonej gafy towarzyskiej. Kolejną zaletą rocznego planera jest przejrzysty system zapisków. Wystarczy rzut oka, by przekonać się, kiedy rozpoczną się ferie Twojego dziecka, bądź zaplanowany wcześniej urlop.

Rodzinny planer tygodniowy lub miesięczny

Wasze plany zmieniają się z dnia na dzień i trudno je usystematyzować? W takiej sytuacji skorzystajcie z planerów tygodniowych bądź miesięcznych. Kolejne tygodnie i miesiące 2023 roku nie zaskoczą Was już żadną niespodzianką. Rozpiska tygodniowa uwzględni zajęcia wszystkich członków rodziny. Tablica wisząca na ścianie stanie się praktyczną ściągawką dla zabieganych domowników.

Podobną rolę spełni miesięczny planer magnetyczny. Czytelny podział na tygodnie pomoże w efektywnej organizacji czasu. Gdy plany się zmienią, zawsze możecie modyfikować swoje zapiski. Warto stworzyć rodzinny system dodawania notatek. W tym celu każdy z domowników może używać innego koloru pisaka. Dzięki temu szybko zorientujecie się, czy Wasze plany nie kolidują ze sobą.

Gdzie umieścić planer magnetyczny?

Zadbaj o to, by w bieżącym roku nic Was nie zaskoczyło. Wybierz łatwy w montażu planer rodzinny 2023 i powieś go na ścianie. Prosty system instalacji tablicy magnetycznej pozwala na umieszczenie jej w dowolnym miejscu. Gdy domownicy spotykają się najczęściej w kuchni, warto umieścić planer właśnie w tym pomieszczeniu. Jeżeli jednak członkowie rodziny rzadko tam zaglądają, lepszą opcją będzie przedpokój. Planer rodzinny magnetyczny ma służyć dzieciom i rodzicom. Dlatego powinien wisieć w miejscu, do którego wszyscy mają łatwy dostęp.

Rozmiary planerów rodzinnych magnetycznych

Duża rodzina oznacza odpowiednio większą ilość zapisków i ważnych dat. Gdy jest was więcej, wybierz planer rodzinny magnetyczny o maksymalnej wielkości. Polecamy również tablicę o wymiarach 100 x 150 cm. Jeżeli jest to za mały produkt, w sklepie tablicowo.pl możesz zamówić planer w niestandardowym rozmiarze. Dostępne są także wzory o powierzchni dostosowanej do potrzeb małych rodzin. Tablicę o wielkości 60 x 90 cm zmieścisz nawet na ścianie w niewielkim mieszkaniu.

Trwały planer rodzinny 2023

Przywiązujesz dużą wagę do jakości i estetyki produktów? Wybierz planer rodzinny 2023 dostępny w sklepie tablicowo.pl. Wykonane z ogromną starannością tablice są trwałe i niezawodne. Prosty system montażu ułatwi Ci samodzielne powieszenie planera magnetycznego na ścianie. Blacha pokryta wysokiej klasy folią suchościeralną umożliwia wielokrotne dokonywanie zapisków i zmazywanie notatek.

Dzięki naszym planerom w 2023 roku zyskasz solidne wsparcie w wypełnianiu codziennych obowiązków. Ponadto będziesz pamiętać o wszystkich ważnych dla Twojej rodziny terminach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
ustawienia ciasteczek
Sklep internetowy Shoper.pl