Czy po tablicy magnetycznej można pisać?

Funkcjonalne przestrzenie na notatki potrzebne jest w szkole, jak i w pracy i domu. Miejsce na pisanie i rysowanie zapewnią duże tablice zmywalne – magnetyczno-kredowe oraz suchościeralne. Jak właściwie z nich korzystać, by długo zachowały swój nienaganny stan?

Wygodna duża tablica zmywalna

Dobór odpowiedniego narzędzia do naszych wymagań bardzo usprawni pracę, czy naukę. Duża tablica magnetyczno-kredowa może być świetnym wyborem, jeśli chcemy mieć miejsce do pisania, jak i rysowania. Można używać do tego kredy, która dobrze utrzymuje się na metalowej malowanej powłoce. Dzięki magnesom przypniemy też do niej różnego rodzaju karty, dokumenty i obrazki. Sprawdza się to na uczelniach czy w szkołach, gdzie potrzeba  przestrzeni do takich aktywności.

Co w zamian tablicy magnetyczno-kredowej?

Istnieją jednak pewne ograniczenia. Dla osób, które wolą korzystać z pisaków powierzchnia zmywalna magnetyczno-kredowa może okazać się niewygodna. W takiej sytuacji potrzebny będzie model suchościeralny, który będzie znacznie skuteczniej imitować powiększoną kartkę papieru. Pomimo komfortu użytkowania, jaki zapewnia, nie będzie ona tak wielka, jak ta pierwsza, co może utrudnić rysowanie dużych ilustracji czy diagramów, a także zamieścimy na niej znacznie mniej informacji.

Zalety tablicy magnetyczno-kredowej

Wygoda przy pracy to podstawa, by móc liczyć na satysfakcjonujące efekty. Dlatego tablica zmywalna magnetyczno-kredowa ułatwi znacznie pisanie i rysowanie w warunkach szkoleniowych. Daje wiele możliwości, z reguły składa się z kilku części, najczęściej dużej środkowej i mniejszych skrzydłowych. Daje to możliwość podzielenia w czytelny sposób tekstu, jaki na nią naniesiemy.

Wygodne i widoczne rysowanie i pisanie na tablicy zmywalnej

Ważna, szczególnie przy pracy w przestronnych salach i aulach, jest widoczność. Duża tablica magnetyczna do rysowania pozwala tworzyć większych rozmiarów ilustracje oraz obfite teksty. Kolor ciemnozielony jej powłoki jest przyjazny dla oczu i stanowi idealne tło dla jasnej kredy. Ta z kolei wyraźnie się odcina wizualnie od ciemnej powierzchni i tym samym jest lepiej widoczna, nawet w najdalszych zakątkach przestronnych pomieszczeń. Jest to niezbędne do przeprowadzania efektywnych zajęć i szkoleń.

Szukając wyposażenia do szkoły czy biura, warto sprawdzić ofertę sklepu Tablicowo24, gdzie znajdziemy bardzo zróżnicowany asortyment, w tym duże tablice zmywalne do pisania. Pozwolą one na praktyczny wystrój sal lekcyjnych i tych do spotkań firmowych. Staranne wykonanie czyni je bardzo solidnym narzędziem, które posłuży wiele lat.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
ustawienia ciasteczek
Sklep internetowy Shoper.pl