Czy można postawić potykacz przed lokalem?

Prowadząc biznes, należy szukać odpowiednich sposobów na przyciągnięcie klienta. Potykacze reklamowe mogą się tutaj bardzo przydać, modele aluminiowe dwustronne, jak i te tradycyjne – kredowe. Producent przygotował kilka ciekawych propozycji, ale czy na pewno możemy użyć tego typu sprzętu?

Potykacze jako widoczna i ciekawa reklama dla lokalu

Nie każda forma promowania może się okazać trafna. Jednak potykacze reklamowe są ciekawym i praktycznym rozwiązaniem, szczególnie dla małych i średnich przedsiębiorców prowadzących lokale usługowe. Wystawienie plakatu poszczególnych ofert z wyszczególnieniem cen będzie konkretnym sygnałem w stronę klienta. Na ogół osoby idące do restauracji, fryzjera, czy innego lokalu lubią wiedzieć przed wejściem, co ich czeka w środku. Taka forma reklamy może przyciągnąć też uwagę osób, które nie miały w planach korzystać z danego miejsca.

Solidna i estetyczna budowa potykaczy reklamowych

Prezentacja przed lokalem powinna przyciągać oko. Z tego względu producent potykaczy stawia na estetyczne i solidne rozwiązania. Modele aluminiowe dwustronne zapewniają dobre zabezpieczenie dla plakatów, które są zabezpieczone folią antyrefleksyjną. Taka powłoka chroni przed deszczem czy wiatrem, a jednocześnie nie utrudnia zapoznania się z treścią ogłoszenia. Tego typu ekspozycje reklamowe sprzyjają zwiększaniu zysków i zdobywaniu uwagi potencjalnych klientów.

Różne rodzaje potykaczy – aluminiowe dwustronne i tradycyjne

Potrzeby klientów są różne. Producent potykaczy reklamowych stawia dlatego na niejednorodne rozwiązania. Wysokiej jakości modele aluminiowe dwustronne można dostać w różnych wersjach i rozmiarach w sklepie Tablicowo 24. Jednak znajdziemy tutaj stojak tradycyjny, po którym można pisać kredą, co może być przydatne dla niektórych lokali, które wprowadzają często zmiany w swojej ofercie i chcą ją prezentować często w nowszych odsłonach.

Potykacze reklamowe a ograniczenia względem ich ustawiania

Zawsze należy zapoznać się z przepisami dotyczącymi danego miejsca. Potykacze reklamowe mogą bez ograniczeń stać na terenie należącym do ich właściciela. Jednak przestrzeń publiczna jak chodnik czy ulica będą wymagały uzyskanie pozwolenia. Zależnie też od miasta, można napotkać się z innymi regulacjami dotyczącymi wystawiania takiego obiektu przed lokalem.

Potykacze aluminiowe dwustronne do Twojego lokalu

Warto zwrócić też uwagę na specyfikację techniczną interesujących nas obiektów. Tak rozpowszechnione i chętnie wybierane potykacze aluminiowe dwustronne są nie tylko estetyczne i dobrze zabezpieczają plakaty i reklamowane oferty. Producent zadbał o ciekawą i solidną konstrukcję, która chroni je przed wywracaniem się. Są łatwe do ustawienia, a przy tym stoją stabilnie, więc sprawdzają się nawet na zatłoczonych ulicach.

Przed wyborem odpowiedniego modelu dla siebie warto sprawdzić wiele opcji. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą producenta – sklepu Tablicowo24, bo znajdziecie tutaj duży wybór potykaczy, w tym aluminiowych dwustronnych, o różnych rozmiarach dopasowanych do różnych potrzeb.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
ustawienia ciasteczek
Sklep internetowy Shoper.pl