6 zalet gablot korkowych!

W szkołach, urzędach czy miejscach pracy nierzadko pojawia się konieczność wyeksponowania ważnych informacji tak, aby każdy miał do nich łatwy wgląd. Oczywiście najlepiej w tym wypadku sprawdzają się komunikaty w formie papierowej. Jednak umieszczenie ich bezpośrednio na ścianie zwykle nie zdaje egzaminu ze względu na łatwość uszkodzenia kartki. Idealne rozwiązanie tego problemu to tablica ogłoszeniowa zamykana! Wygląda estetycznie i doskonale spełnia swoją praktyczną funkcję. To jednak nie koniec jej zalet – zapraszamy do ich poznania.

Wygodne w użytkowaniu gabloty ogłoszeniowe wewnętrzne

Kiedy chcemy coś zakomunikować, najczęściej zależy nam na czasie. Nie chcemy tracić go na zmagania z taśmą czy innymi trudnościami. Gabloty ogłoszeniowe wewnętrzne z korkiem zdecydowanie umożliwiają szybkie działanie. Wystarczy, że wcześniej zaopatrzymy się w kartkę oraz kilka pinezek lub szpilek. Co ważne, nie trzeba się obawiać, że pozostawiamy kłopotliwe ślady po kleju. Musimy dodać, że korek w dobrej jakości gablotach informacyjnych jest bardzo wytrzymały. Właśnie dlatego nawet przy częstym użytkowaniu zachowuje walory wizualne i oczywiście użytkowe.

Tablica ogłoszeniowa zamykana dla bezpieczeństwa komunikatów

Modele, które można zamknąć na klucz to strzał w dziesiątkę. Dzięki nim osoby z zewnątrz nie zniszczą umieszczonych w nich materiałów. Kiedy znajdują się one za szybą, nie ma mowy o niestosownych żartach, dopiskach czy wręcz usunięciu istotnych informacji. Gabloty informacyjne pojawiają się z różnymi typami otwarcia – pionowym, kiedy drzwiczki uchylają się do góry, lub poziomym, kiedy otwiera się je na boki. Tak naprawdę każdy wspomniany typ zamykanych tablic ogłoszeniowych ma swoich zwolenników, dlatego przy zakupie wszystko zależy od naszych indywidualnych preferencji.

Gablota informacyjna o wysokiej wytrzymałości

Zadbaliśmy, aby tablice w naszym sklepie były wytrzymałe i nawet po latach spełniały swoją funkcję bez zarzutu. Osiągamy taki efekt, dzięki profilom wykonanym z aluminium anodowanego. Tworzy ono stabilną konstrukcję, odporną na uszkodzenia. Z kolei wnętrza gablot informacyjnych powstają z wytrzymałych płyt, które składają się na podłoże oraz część prezentacyjną. Nawet przy częstym nakłuwaniu szpilkami czy pinezkami nie ulegną one zniszczeniu.

Bardzo estetyczne tablice korkowe

Nie da się ukryć, że gabloty ogłoszeniowe wewnętrzne cenimy za ich estetykę. Te z naszego sklepu mają niezwykle uniwersalne, srebrne obramowania oraz idealnie przejrzyste szkło. Proste linie oraz dopracowane szczegóły sprawiają, że każda gablota informacyjna z oferty tablicowo24.pl pasuje do rozmaitych typów wnętrz. Możemy umieścić ją w sali konferencyjnej o nowoczesnym wystroju bądź na korytarzu czy w klasie starej szkoły. Zapewniamy, że w żadnym wypadku nie odciągnie ona uwagi od opublikowanych wewnątrz materiałów, co ma przecież kluczowe znaczenie. Ponadto tablice ogłoszeniowe zamykane w atrakcyjny sposób prezentują swoją zawartość. Każdy element tam umieszczony pozostaje w pełni widoczny dla interesanta.

Gabloty informacyjne wewnętrzne o szerokim zastosowaniu

Jak już wspomnieliśmy, tablice informacyjne wykorzystuje się w rozmaitych przestrzeniach. Warto się im bliżej przyjrzeć! W szkołach służą jako miejsce prezentowania ważnych komunikatów, jednak znakomicie spisują się też jako punkt do ekspozycji prac uczniów. Ich funkcja informacyjna na pewno przydaje się w budynkach firmowych, salach konferencyjnych, jak również w spółdzielniach mieszkaniowych. Gabloty ogłoszeniowe wewnętrzne wykorzystuje się także w muzeach czy innych punktach kulturalnych, ponieważ można w nich atrakcyjnie wyeksponować ciekawe wiadomości o danym miejscu i np. jego historii. Występują one w rozmaitych wymiarach, dlatego wybór tego odpowiedniego do danego pomieszczenia na pewno nie sprawi większych kłopotów.

Łatwa w czyszczeniu tablica ogłoszeniowa zamykana

Ze względu na swoją budowę oraz tworzywa, z których powstają, gabloty ogłoszeniowe wewnętrzne z łatwością utrzymamy w czystości. Z ich zewnętrznej powierzchni wystarczy regularnie usuwać gromadzący się kurz za pomocą wilgotnej ściereczki. Z kolei same szyby myjemy dokładnie tak samo jak okna, czyli z użyciem odpowiedniego płynu. Musimy też wspomnieć, że zamykana tablica ogłoszeniowa doskonale chronią przed zabrudzeniami i kurzem swoją zawartość. To szczególnie ważne, kiedy umieszczamy w nich np. prace plastyczne. Zachęcamy do sprawdzenia, jakiego typu gabloty informacyjne znalazły się w naszym sklepie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
ustawienia ciasteczek
Sklep internetowy Shoper.pl